اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1395/12/14
زمان خبر :17: 52
نوع خبر :خبر

b_News پخت صنعتی

پخت صنعتی

تمامی تجهیزات موجود جهت پخت صنعتی توسط شرکت پرشیا استیل تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی به صورت مدرن و صنعتی طراحی و پیاده سازی گردیده است که این اتفاق موجب کاهش نیروی انسانی ، کاهش سوخت ، کاهش گرما و انرژی مصرفی و فرآیندهای دیگردر صنعت آشپزخانه خواهد گردید.

در این صنعت تقسیم بندی دیگ ها به صورت کاملا مدرن و اروپایی طراحی و پیاده سازی گردیده است.
این دیگ ها  به دو بخش، دیگ دایرکت ( شعله به طور مستقیم ).  دیگ این دایرکت ( شعله به صورت غیر مستقیم) تقسیم گردیده اند .

به چه دلیل دیگ ها به نوع  مستقیم و غیر مستقیم  تقسیم گردیده اند ؟  به دلیل استفاده از قابلیت حرارت بالا  به طور کامل و محدودیت زمانی موجود ، که در اروپا برای پخت پاستا از این دیگ ها استفاده می گردد.  که در این حالت شعله به طور مستقیم به دیگ برخورد میکند.

و دیگ های پخت با قابلیت شعله غیر مستقیم ، به صورتی می باشد که  این فرایند  به وسیله آب یا روغن که به جداره وارد می شود انجام خواهد گرفت. و به دلیل کاهش فشار انرژی ، در دیگ های ما از قابلیت آب استفاده می شود ، در حدود 23 الی 24 لیتر  آب اضافه می گردد.  و  برنر ها نیز زیر جدار قرار دارند  و موجب می گردند آب داخل  جدار ، بجوش آمده و بخار ایجاد کنند ،  و همچنین  به دلیل حفظ ریز مغذی ها  ، اسیدهای آمینه ، ویتامین ها و خواص های دیگر... دما نباید  بالاتر از 105 تا110 درجه افزایش یابد.  به همین خاطر  در کل صنعت غذایی دنیا نیم بار فشار پیشنهاد خواهد شد  ، در این صورت تمام  این دیگ ها دمای مناسبی را برای ما در پخت و پز ایجاد خواهند کرد.

ادامه دارد.

 :: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط