اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1396/06/29
زمان خبر :15: 54
نوع خبر :خبر

b_News تجهیرات رستوران - پرشیا استیل

تجهیرات رستوران- پرشیا استیل

دراثر پیشرفت بسیار سریع فناوری و مکانیزه شدن فرآیند های کسب و کار در کشور های صنعتی و میل کشورهای در حال توسعه  مانند ایران به سوی صنعتی شدن موجب گردیده است شرکت پرشیا استیل تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی با فعالیت درحوزه مشاوره ، طراحی ، تولید و تلاش مضاعف در کمک به صنعتی شدن کشورعزیزمان را داشته باشد.
یکی از حوزه هایی که شرکت پرشیا استیل تمرکز ویژه ای بروی آن دارد ، بخش رستوران ها و کافه تریا ها می باشد چرا که به عنوان جزء مهمی از صنعت گردشگری ، نقش بسزایی دررونق اقتصاد کشور ایفا می کند . رستوران داران با تجهیز آشپزخانه خود توسط محصولات آشپزخانه صنعتی که مهندسان شرکت با استفاده از فناوری روز دنیا و لوازم درجه یک طراحی و تولید کرده اند ، می توانند در زمان ، انرژی ، مواد اولیه غذایی ، مکان و فضای مورد نیازبرای آشپزخانه و دیگر هزینه ها صرفه جویی کرده و کارایی  خود را تا حد ممکن بهبود بخشند.
از دیگر خدمات پرشیا استیل که صاحبان رستوران ها و آشپزان می توانند از آن بهره ببرند مشاوره و طراحی در ساخت آشپزخانه ها و تست و بازدید از محصولات قبل از خرید است که علاقه مندان می توانند با مراجعه به نمایشگاه پرشیا استیل واقع در دفتر مرکزی شرکت  و یا ثبت نام در سایت برای شرکت در پخت زنده ، از این خدمات بهره مند شوند.

جهت آشنایی بیشتر با محصولات  بر روی لینک های زیرکلیک بفرمایید:

تجهیزات پخت      تجهیزات سروغذا      تجهیزات سرمایش      فست فود و کافی شاپ      تجهیزات ظرفشویی     تجهیزات نظافتی     تجهیزات آماده سازی     تجهیزات انبار:: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط