اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1396/07/23
زمان خبر :12: 42
نوع خبر :خبر

b_News مشاوره و طراحی تجهیزات آشپزخانه 

مشاوره و طراحی تجهیزات آشپزخانه

اصول چیدمان در منطق کلاسیک ( سنتی ) قرار دادن اشیا در جاهای از پیش تعیین شده بصورت نظام مند تعریف میشود به عبارتی دیگر همه چیز را به صورت بسته بندی شده و سازمان دهی شده ;در جای خود قرار دهیم . منظم بودن اصلی است که رعایت آن برای همه خوب است اما آشپزان و رستوران داران باید توجه ویژه ای به این مسئله داشته باشند چرا که باعث سازماندهی کلی آشپزخانه و زمان بندی مناسب و بهبود کیفیت ارائه خدمات می شود اما این به منزله آن نیست که چه وسایلی را در کدام کابینت قرار دهیم بلکه طراحی ، نقشه کشی و چیدمان مناسب برای آشپزخانه های صنعتی است.
چه چیزی برای شما مناسب است ؟
شما باید مشخص کنید که دقیقا چه چیزی میخواهید . قصد دارید چه نوع غذاهایی را در رستوران خود سرو کنید ؟ چه درجه کیفی را برای رستوران خود در نظر گرفته اید ؟ میخواهید برای چه تعداد ظرفیت غذا سرو کنید؟
بعد از پاسخ دادن به این قبیل سوالات و مشخص کردن اهدافتان از ساخت آشپزخانه ، زمان آن میرسد تا با کمک گرفتن از مشاوران و متخصصان طراحی و ساخت آشپزخانه های صنعتی و تجاری ، رستوران خود را بر اساس استانداردهای روز دنیا بسازید.

آشپزخانه های صنعتی دارای مشخصاتی از قبیل :
- انعطاف پذیری
- سادگی
- جریان گردش مواد و جریان کار کارکنان
- ساده سازی قواعد رعایت بهداشت
- سهولت نظارت
- استفاده از بهینه از فضای آشپزخانه

هستند که در ساخت آن باید در نظر گرفته شوند چرا که با سنجش هر کدام از این مشخصات چگونگی طرح آشپزخانه که میتواند بصورت جزیره ، زون بندی شده ( قسمت بندی شده ) ، خط مونتاژ یا دیگر طرح های دلخواه باشد ،  مشخص می گردد .
علاقه مندان  می توانند  برای مشاوره در مورد تجهیز آشپزخانه های صنعتی و یا طراحی و نقشه کشی آشپزخانه های خود به شرکت پرشیا استیل که در این زمینه بیش از سه ده سابقه کاری با ارگان ها ، بیمارستان ها ، دانشگاه ها ، هتل ها ، رستوران ها و کافی شاپ ها و تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی مطابق با استانداردهای روز دنیا ، مراجعه کرده و  یا با کارشناسان ما تماس داشته باشند.

لازم به ذکر است که خدمات مشاوره و طراحی شرکت پرشیا استیل بصورت رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای مشتریان ندارد.

    


:: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط