اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1396/09/21
زمان خبر :11: 43
نوع خبر :خبر

b_News پرشیا استیل نمایندگی رسمی مایکو آلمان

پرشیا استیل نمایندگی رسمی مایکو آلمان

امروزه رستوران های مدرن به سوی هوشمند سازی تجهیزات و آشپزخانه های خود حرکت می کنند و سعی دارند تا با به کارگیری فناوری های روز دنیا خدمات خود را بهبود بخشیده و با جلب رضایت مشتری ، سود بیشتری را برای بنگاه اقتصادی خود بدست آورند.
در سیستم سنتی آشپزخانه ها از جمله تجهیزات و روندهایی که وقت و انرژی زیادی را از آشپزان و کارکنان می گرفت شستشو و تمیز کردن ظروف آشپزی و سرو غذا هستند و علاوه بر زمان بر بودن کار، وسایل آنگونه که باید تمیز نمی شوند و تمامی آلودگی ها و لکه ها را نمی توان از بین برد .
این مشکلات متخصصان و طراحان را به آن داشت تا دستگاهی را تولید کند که دغدغه های گفته شده را برطرف ساخته و گامی در کمک به آسان ساختن و کم کردن کار های داخل آشپزخانه بردارند. از معروف ترین شرکت های دنیا که در این زمینه تحقیقات بسیاری انجام داده و موفق به ساخت دستگاه های هوشمند برای شستن ظروف گردیده ، شرکت مایکو آلمان می باشد که ماشین های ظرفشویی هوشمندی را تولید میکند که بیشترین درصد از بین بردن آلودگی ها را بدون دخالت انسان و ایجاد لکه  به آشپزخانه ها ارائه میدهد .

شرکت پرشیا استیل با بیش از سه سابقه در تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی نمایندگی رسمی مایکو را در ایران دارا می باشد و علاقه مندان می توانند با مراجعه به وب سایت و شبکه های اجتماعی پرشیا استیل و یا تماس با کارشناسان و مراجعه حضوری در نمایشگاه دائمی شرکت به آدرس های زیر ، برای مشاهده و خرید محصولات شرکت مایکو اقدام کنند.:: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.